ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМИ СТАБІЛІЗАЦІЇ НАПРУГИ АСИНХРОННОГО ГЕНЕРАТОРА НА ОСНОВІ КОМУТУЄМОЇ КОНДЕНСАТОРНОЇ БАТАРЕЇ Пушкар М.В., асистент, Сацький І.С., магістрант, Соколова М.В., студентка

Асинхронні генератори (АГ) завдяки здатності генерувати електричну енергію в широкому діапазоні обертів знаходять широке застосування в автономних енергогенеруючих установках. Одним з типів таких генераторів є АГ з самозбудженням від батареї конденсаторів, для стабілізації їх напруги використовують найрізноманітніші системи. Розглянемо систему з комутуємою конденсаторною батареєю.

ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМИ СТАБІЛІЗАЦІЇ НАПРУГИ АСИН-ХРОННОГО ГЕНЕРАТОРА НА ОСНОВІ КОМУТУЄМОЇ КОНДЕНСАТОРНОЇ БАТАРЕЇ Пушкар М.В., асистент, Сацький І.С., магістрант, Соколова М.В., студентка (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.