ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМИ СТАБІЛІЗАЦІЇ НАПРУГИ АСИНХРОННОГО ГЕНЕРАТОРА НА ОСНОВІ КОМУТУЄМОЇ КОНДЕНСАТОРНОЇ БАТАРЕЇ Пушкар М.В., асистент, Сацький І.С., магістрант, Соколова М.В., студентка

Асинхронні генератори (АГ) завдяки здатності генерувати електричну енергію в широкому діапазоні обертів знаходять широке застосування в автономних енергогенеруючих установках. Одним з типів таких генераторів є АГ з самозбудженням від батареї конденсаторів, для стабілізації їх напруги використовують найрізноманітніші системи. Розглянемо систему з комутуємою конденсаторною батареєю.

ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМИ СТАБІЛІЗАЦІЇ НАПРУГИ АСИН-ХРОННОГО ГЕНЕРАТОРА НА ОСНОВІ КОМУТУЄМОЇ КОНДЕНСАТОРНОЇ БАТАРЕЇ Пушкар М.В., асистент, Сацький І.С., магістрант, Соколова М.В., студентка (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Дні відкритих дверей на кафедрі

14.06.19 о 16:00 та 20.06.19 о 16:00 розпочнеться день відкритих дверей на нашій кафедрі. Зустрічаємось у кабінеті 412, 20 корпус. Якщо ви заблукали кампусом університету або запізнились, телефонуйте. Детальніше - за посиланням.