АВТОМАТИЧНЕ НАЛАШТУВАННЯ КОЕФІЦІЄНТІВ РЕГУЛЯТОРА ЗА ДОПОМОГОЮ ПАКЕТУ SIMULINK DESIGN OPTIMIZATION Бовкунович В.С. асистент; Кононенко Н.С. студентка

Пакет Simulink Design Optimization (SDO) дозволяє налаштовувати коефіцієнти регуляторів у автоматичному режимі виходячи з наперед заданих вимог до показників якості перехідних процесів у системі, що спрощує та прискорює дослідження систем автоматичного керування.

Мета дослідження. Використовуючи пакет SDO визначити коефіцієнти регулятора швидкості при налаштуванні системи на технічний оптимум (ТО), на прикладі одноконтурної структури електроприводу на основі двигуна постійного струму з незалежним збудженням (ДПС), в умовах варіації сумарного моменту інерції.

АВТОМАТИЧНЕ НАЛАШТУВАННЯ КОЕФІЦІЄНТІВ РЕГУЛЯТОРА ЗА ДОПОМОГОЮ ПАКЕТА SIMULINK DESIGN OPTIMIZATION Бовкунович В.С. асистент; Кононенко Н.С. студентка (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.