ВИЗНАЧЕННЯ УМОВ ІСНУВАННЯ ТОЧКИ ПЕРЕТИНУ КРИВОЇ МАКСИМАЛЬНОГО ККД З ХАРАКТЕРИСТИКОЮ ГІДРАВЛІЧНОЇ МЕРЕЖІ ПРИ ПОСЛІДОВНОМУ З’ЄДНАННІ НАСОСІВ Бур’ян С.О., асистент, Грищук Т.В., магістрантка

Однією з найважливіших умов роботи екстремального регулятора ККД насосу є наявність точки перетину характеристики гідравлічної мережі та лінії з максимальним ККД насосу. Якщо такого перетину не існує, енергоефективність системи може значно зменшитися, а задача екстремального керування не вирішується.

ВИЗНАЧЕННЯ УМОВ ІСНУВАННЯ ТОЧКИ ПЕРЕТИНУ КРИВОЇ МАКСИМАЛЬНОГО ККД ІЗ ХАРАКТЕРИСТИКОЮ ГІДРАВЛІЧНОЇ МЕРЕЖІ ПРИ ПОСЛІДОВНОМУ З’ЄДНАННІ НАСОСІВ Бур’ян С.О., асистент, Грищук Т.В., магістрантка (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.