СТРІЧКОВИЙ КОНВЕЄР З БАГАТОДВИГУННИМ ПРИВОДОМ. ЗНАХОДЖЕННЯ КІНЕТИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ

На теперішній час продуктивність стрічкових конвеєрів досягла 30000 т/год при ширині стрічки до 3 метрів потужність приводів 12000 кВт, швидкість руху стрічки 7-8 м/с, а довжина конвеєра 10-12 км. Зростання вантажопотоку та довжини транспортування зумовив широке поширення високопродуктивних конвеєрних установок великої довжини та потужності з багатобарабанним приводом. Підвищення ефективності експлуатації конвеєрного транспорту можливо досягнути шляхом розробки та впровадження автоматичних систем керування швидкістю руху конвеєрної стрічки в залежності від параметрів фактичного вантажопотоку, яке надходить на полотно конвеєра. В роботі були отримані математичні моделі конвеєрних установок з однобарабанним приводом, однак, на даний момент конвеєрні установки з багатобарабанним приводом розглянуті в недостатній мірі.

СТРІЧКОВИЙ КОНВЕЄР З БАГАТОДВИГУННИМ ПРИВОДОМ. ЗНАХОДЖЕННЯ КІНЕТИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ Топольський Д.В., магістрант, Печеник М.В., професор, к.т.н. (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.