Сучасний стан розвитку систем автоматизації характеризується широким впровадженням різноманітних мікропроцесорних засобів автоматизації: інтелектуальних датчиків, пристроїв керування, засобів відображення інформації та ін. Особливе місце в цьому переліку займають програмовані логічні контролери які крім простих логічних операцій здатні виконувати цифрову обробку сигналів, регулювання, функції операторського управління та керування виконавчими пристроями. Одним з найпоширеніших пристроїв, які здійснюють вплив на технологічний процес, є електромеханічні перетворювачі з контакторними схемами керування, що все частіше замінюються на схеми плавного пуску електродвигунів.

СТЕНД ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОГРАМ АВТОМАТИЗОВАНОГО КЕРУВАННЯ ПРИСТРОЄМ ПЛАВНОГО ПУСКУ НА БАЗІ ПРОГРАМОВАНОГО ЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЕРА Тітов О.О., магістрант; Король С.В., викладач, к.т.н.; Діравка В.В., студент (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.