Синхронні двигуни з постійними магнітами отримали досить широке розповсюдження внаслідок вигідних пускових і робочих властивостей.

Ці двигуни надійні в роботі, мають високу швидкодію, високі енергетичні показники, широкий діапазон зміни частоти обертання та зручність керування.

При традиційному методі вирішення задач керування виникає потреба мати повну та достовірну інформацію про параметри математичної моделі об’єкту керування, зміна яких призводить до зміни якості керування. Робастні регулятори, що побудовані на основі концепції зворотної задачі динаміки, дозволяють отримувати бажані динамічні властивості при широкій зміні параметрів системи, що дає змогу покращити якість керування.

СИСТЕМА АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ ШВИДКІСТЮ СИНХРОННОГО ДВИГУНА ЗІ ЗБУДЖЕННЯМ ВІД ПОСТІЙНИХ МАГНІТІВ НА ОСНОВІ КОНЦЕПЦІЇ ЗВОРОТНИХ ЗАДАЧ ДИНАМІКИ Островерхов М.Я., доц., к.т.н.; Андрейчук Д.І., студент (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.