СИНТЕЗ РЕГУЛЯТОРА ШВИДКОСТІ П’ЄЗОЕЛЕКТРИЧНОГО ДВИГУНА Коваленко І.О., доцент, Гаврилюк С.І., магістрант

СИНТЕЗ РЕГУЛЯТОРА ШВИДКОСТІ П’ЄЗОЕЛЕКТРИЧНОГО ДВИГУНА

Сучасні високоточні системи потребують виконавчих приводів, які забезпечують кутовий дозвіл близько 1 кутової секунди і розвивають на валу момент порядку 0,1…1,0 Нм. В таких системах успішно застосовуються п’єзоелектричні двигуни, які мають певні переваги в порівнянні з традиційними електричними двигунами.

Метою роботи є розробка методики синтезу регулятора швидкості п’єзоелектричного двигуна. Матеріали дослідження. Функціональну схему системи наведено на рисунку 1, де: РШ – регулятор швидкості; СП – силовий перетворювач; ПД – п’єзоелектричний двигун; ДШ – давач швидкості.

СИНТЕЗ РЕГУЛЯТОРУ ШВИДКОСТІ П’ЄЗОЕЛЕКТРИЧНОГО ДВИГУНА Коваленко І.О., доцент, Гаврилюк С.І., магістрант (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.