РОЗРОБКА ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ СХЕМИ ЛАБОРОТОРНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ АЛГОРИТМІВ КЕРУВАННЯ СИНХРОННИМИ ДВИГУНАМИ Димко С.С., асистент; Смірнов С.А., магістрант

На сьогоднішній день широкого розповсюдження в промисловості набули регульовані електроприводи на базі синхронних двигунів з постійними магнітами ( СДПМ ). У зв’язку з цим, розробка і дослідження нових алгоритмів керування синхронними двигунами, які б відповідали вимогам нових технічних застосувань є актуальною науковою задачею.

РОЗРОБКА ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ СХЕМИ ЛАБОРОТОРНОГО СТЕНДА ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ АЛГОРИТМІВ КЕРУВАННЯ СИНХРОННИМИ ДВИГУНАМИ Димко С.С., асистент; Смірнов С.А., магістр ант ( pdf )

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Дні відкритих дверей на кафедрі

14.06.19 о 16:00 та 20.06.19 о 16:00 розпочнеться день відкритих дверей на нашій кафедрі. Зустрічаємось у кабінеті 412, 20 корпус. Якщо ви заблукали кампусом університету або запізнились, телефонуйте. Детальніше - за посиланням.