РЕГУЛЯТОР СТРУМУ ЗБУДЖЕННЯ НА ОСНОВІ МІКРОКОНТРОЛЕРА Коваленко І.О., доцент, Ворощенко В.Ю., студент

РЕГУЛЯТОР СТРУМУ ЗБУДЖЕННЯ НА ОСНОВІ МІКРОКОНТРОЛЕРА

В сучасних електромеханічних системах широко застосовуються електромагнітні системи збудження машин постійного та змінного струму.

Основними збурюючими факторами в таких системах збудження є нестабільність напруги живлення та зміна опору обмотки збудження внаслідок нагрівання. Тому для регулювання і стабілізації струму збудження застосовуються регулятори різноманітної фізичної природи (електромашинні, електромагнітні та ін.). Сучасна елементна база дозволяє підвищити ефективність регуляторів струму збудження шляхом застосування мікроконтролерів та сучасних типів силових комутуючих елементів. Такі регулятори мають суттєві переваги в порівнянні з традиційними.

РЕГУЛЯТОР СТРУМА ЗБУДЖЕННЯ НА ОСНОВІ МІКРОКОНТРОЛЕРА Коваленко І.О., доцент, Ворощенко В.Ю., студент (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.