Насосні установки, які забезпечують країну водою, є потужними споживачами електричної енергії. Сучасні вимоги їх експлуатації потребують впровадження нових енергозберігаючих технологій. Застосування регульованого електроприводу суттєво підвищує енергоефективність систем водопостачання, знижуючи втрати електричної енергії до 30-40%. Тому актуальним питанням є впровадження високоефективних електромеханічних систем автоматичного керування на базі регульованих електроприводів, що дозволить забезпечити додаткове підвищення енергоефективності насосної установки.

ПОРІВНЯННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ЕКСТРЕМАЛЬНОЇ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ ККД НАСОСУ ТА СИСТЕМИ СТАБІЛІЗАЦІЇ ТИСКУ ДЛЯ ПОСЛІДОВНО З’ЄДНАНИХ НАСОСІВ Бур’ян С.О., асистент, Грищук Т.В., магістрантка (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.