МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ МЕХАНІЧНОЇ ЧАСТИНИ АВТОМАТИЧНОЇ ПРАЛЬНОЇ МАШИНИ Теряєв В.І., доц.; Мисник О.В., магістрант

МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ МЕХАНІЧНОЇ ЧАСТИНИ АВТОМАТИЧНОЇ ПРАЛЬНОЇ МАШИНИ

Побутові пральні машини забезпечують прання, полоскання, віджимання та сушку білизни в домашніх та промислових умовах із зниженими витратами ручної праці, води та часу.

В теперішній час найбільш перспективними вважаються однобакові автоматичні пральні машини (АПМ) барабанного типу, для яких процеси прання, полоскання, віджимання та сушки найбільш просто піддаються автоматизації у зв’язку з відсутністю необхідності діставання білизни з баку.

МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ МЕХАНІЧНОЇ ЧАСТИНИ АВТО-МАТИЧНОЇ ПРАЛЬНОЇ МАШИНИ Теряєв В.І., доц.; Мисник О.В., магістрант (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.