МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ МЕХАНІЧНОЇ ЧАСТИНИ АВТОМАТИЧНОЇ ПРАЛЬНОЇ МАШИНИ Теряєв В.І., доц.; Мисник О.В., магістрант

МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ МЕХАНІЧНОЇ ЧАСТИНИ АВТОМАТИЧНОЇ ПРАЛЬНОЇ МАШИНИ

Побутові пральні машини забезпечують прання, полоскання, віджимання та сушку білизни в домашніх та промислових умовах із зниженими витратами ручної праці, води та часу.

В теперішній час найбільш перспективними вважаються однобакові автоматичні пральні машини (АПМ) барабанного типу, для яких процеси прання, полоскання, віджимання та сушки найбільш просто піддаються автоматизації у зв’язку з відсутністю необхідності діставання білизни з баку.

МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ МЕХАНІЧНОЇ ЧАСТИНИ АВТО-МАТИЧНОЇ ПРАЛЬНОЇ МАШИНИ Теряєв В.І., доц.; Мисник О.В., магістрант (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Дні відкритих дверей на кафедрі

14.06.19 о 16:00 та 20.06.19 о 16:00 розпочнеться день відкритих дверей на нашій кафедрі. Зустрічаємось у кабінеті 412, 20 корпус. Якщо ви заблукали кампусом університету або запізнились, телефонуйте. Детальніше - за посиланням.