Практичне застосування законів керування координатами взаємозв’язаних електромеханічних систем, отриманих на основі класичних методів теорії автоматичного керування, пов’язано з необхідністю мати повну та достовірну інформацію про структуру та параметри об’єкту керування.

Провести розрахунок параметрів схеми заміщення асинхронного двигуна на основі каталожних даних достатньо складно, тому виникає необхідність їх проведення за альтернативною методикою.

ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМИ ВЕКТОРНОГО КЕРУВАННЯ ШВИДКІСТЮ АСИНХРОННОГО ДВИГУНА З ВЛАСТИВОСТЯМИ СЛАБКОЇ ЧУТЛИВОСТІ ДО ПАРАМЕТРИЧНИХ ЗБУРЕНЬ Островерхов М.Я, к.т.н., доц., Будішевська М.В., магістрантка (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.