Практичне застосування законів керування координатами взаємозв’язаних електромеханічних систем, отриманих на основі класичних методів теорії автоматичного керування, пов’язано з необхідністю мати повну та достовірну інформацію про структуру та параметри об’єкту керування.

Провести розрахунок параметрів схеми заміщення асинхронного двигуна на основі каталожних даних достатньо складно, тому виникає необхідність їх проведення за альтернативною методикою.

ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМИ ВЕКТОРНОГО КЕРУВАННЯ ШВИДКІСТЮ АСИНХРОННОГО ДВИГУНА З ВЛАСТИВОСТЯМИ СЛАБКОЇ ЧУТЛИВОСТІ ДО ПАРАМЕТРИЧНИХ ЗБУРЕНЬ Островерхов М.Я, к.т.н., доц., Будішевська М.В., магістрантка (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Дні відкритих дверей на кафедрі

14.06.19 о 16:00 та 20.06.19 о 16:00 розпочнеться день відкритих дверей на нашій кафедрі. Зустрічаємось у кабінеті 412, 20 корпус. Якщо ви заблукали кампусом університету або запізнились, телефонуйте. Детальніше - за посиланням.