ДОСЛІДЖЕННЯ IR КОМПЕНСАЦІЇ В АСИНХРОННОМУ ЕЛЕКТРОПРИВОДІ З ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМ ПРОМИСЛОВИМ ПЕРЕТВОРЮВАЧЕМ ЧАСТОТИ Бур’ян С.О., асистент; Ворощенко В.Ю., магістрант; Пушкар М.В., асистент

На сьогоднішній день, для забезпечення необхідних показників якості технологічних процесів, більшість асинхронних електродвигунів комплектуються інтелектуальними перетворювачами частоти. Їх функціональні можливості дозволяють після деяких підстроювань налаштувати перетворювач на роботу з технологічним об’єктом будь-якого типу. Вбудовані ПІД-регулятори та задатчики інтенсивності, можливість підключення програмованого логічного контролера, різноманітні режими пуску та зупинки, векторне та частотне керування – це тільки декілька з основних функцій сучасних перетворювачів частоти. Однак деякі функції потребують глибокого дослідження з метою виявлення можливостей їх застосування для підвищення енергоефективності технологічних процесів.

ДОСЛІДЖЕННЯ IR-КОМПЕНСАЦІЇ В АСИНХРОННОМУ ЕЛЕКТРОПРИВОДІ З ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМ ПРОМИСЛОВИМ ПЕРЕТВОРЮВАЧЕМ ЧАСТОТИ Бур’ян С.О., асистент; Ворощенко В.Ю., магістрант; Пушкар М.В., асистент (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.