ДОСЛІДЖЕННЯ ДИСКРЕТНОГО РЕГУЛЯТОРА ПОЛОЖЕННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДУ ЩОДО ГРАНИЧНОГО ТАКТУ КВАНТУВАННЯ Приймак Б.І., доц., к.т.н., Горбатовський А.О., Кучеренко В.В., студенти

Замкнуті за положенням системи автоматичного регулювання (САР) в наш час використовуються у роботах, металообробних верстатах, прокатних станах, телескопах тощо. Часто ці системи будуються за принципом підпорядкованого керування. Для такого класу систем синтезовано модифікований регулятор положення (МРП), який має певні переваги перед традиційним регулятором.

ДОСЛІДЖЕННЯ ДИСКРЕТНОГО РЕГУЛЯТОРУ ПОЛОЖЕННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДУ ЩОДО ГРАНИЧНОГО ТАКТУ КВАНТУВАННЯ Приймак Б.І., доц., к.т.н., Горбатовський А.О., Кучеренко В.В., студенти (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Дні відкритих дверей на кафедрі

14.06.19 о 16:00 та 20.06.19 о 16:00 розпочнеться день відкритих дверей на нашій кафедрі. Зустрічаємось у кабінеті 412, 20 корпус. Якщо ви заблукали кампусом університету або запізнились, телефонуйте. Детальніше - за посиланням.