ДОСЛІДЖЕННЯ ДИСКРЕТНОГО РЕГУЛЯТОРА ПОЛОЖЕННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДУ ЩОДО ГРАНИЧНОГО ТАКТУ КВАНТУВАННЯ Приймак Б.І., доц., к.т.н., Горбатовський А.О., Кучеренко В.В., студенти

Замкнуті за положенням системи автоматичного регулювання (САР) в наш час використовуються у роботах, металообробних верстатах, прокатних станах, телескопах тощо. Часто ці системи будуються за принципом підпорядкованого керування. Для такого класу систем синтезовано модифікований регулятор положення (МРП), який має певні переваги перед традиційним регулятором.

ДОСЛІДЖЕННЯ ДИСКРЕТНОГО РЕГУЛЯТОРУ ПОЛОЖЕННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДУ ЩОДО ГРАНИЧНОГО ТАКТУ КВАНТУВАННЯ Приймак Б.І., доц., к.т.н., Горбатовський А.О., Кучеренко В.В., студенти (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.