СТРУКТУРИ РОЗШИРЕНИХ МОДЕЛЕЙ АСИНХРОННОГО ДВИГУНА В ЗОРІЄНТОВАНИХ ЗА ПОЛЕМ СТАТОРА КООРДИНАТАХ Приймак Б.І., ст. викладач, к.т.н., Благодір В.О., студент

СТРУКТУРИ РОЗШИРЕНИХ МОДЕЛЕЙ АСИНХРОННОГО ДВИГУНА В ЗОРІЄНТОВАНИХ ЗА ПОЛЕМ СТАТОРА КООРДИНАТАХ

СТРУКТУРИ РОЗШИРЕНИХ МОДЕЛЕЙ АСИНХРОННОГО ДВИГУНА В ЗОРІЄНТОВАНИХ ЗА ПОЛЕМ СТАТОРА КООРДИНАТАХ Приймак Б.І., ст. викладач, к.т.н., Благодір В.О., студент

Математична модель ідеалізованого асинхронного двигуна (АД), яка широко використовується в задачах аналізу та синтезу систем керування асинхронним приводом, не враховує магнітних втрат в осерді статора та ротора, що називаються втратами у сталі чи залізі двигуна. Однак останнім часом увага фахівців до вивчення впливу втрат у залізі на процеси керування АД зростає. На сьогодні актуальною є отримання розширених математичних моделей АД завдяки врахуванню втрат у залізі для орієнтування рухомих координат за вектором потокозчеплення статора при живленні двигуна від інвертора напруги. У асинхронному приводі орієнтування координат за полем статора є доцільним в деяких практичних застосуваннях.

Особливістю таких систем є інваріантність до змін опору ротора АД.

СТРУКТУРИ РОЗШИРЕНИХ МОДЕЛЕЙ АСИНХРОННОГО ДВИГУНА В ЗОРІЄНТОВАНИХ ЗА ПОЛЕМ СТАТОРА КООРДИНАТАХ Приймак Б.І., ст. викладач, к.т.н., Благодір В.О., студент (pdf)

СтатистикаЗа результатами 1 семестру

2018/2019 навчального року


Всього навчається: 166,
з них на бюджеті: 160.
Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

ОголошенняЗвертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.

Партнери