В наш час велика увага приділяється вдосконалення систем автоматичного керування. Для збільшення точності і продуктивності станків з ЧПК треба розглядати цифрову систему керування швидкістю електромеханічної системи привода подачі станка, при цьому слід враховувати динаміку його механічної частини – привода подачі від вихідного валу двигуна до виконавчого органа. Часто розглядають релейні регулятори, а цифровим приділяють менше уваги. Таким чином, синтез цифрового регулятора являється актуальною задачею.

СИНТЕЗ ЦИФРОВОГО РЕГУЛЯТОРА СЛІДКУЮЧОГО ПРИВОДА З УРАХУВАННЯМ ПРУЖНОСТІ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНА Кудін В.Ф. д.т.н. проф., Топольський Д.В. магістрант (pdf)

2018/2019 навчального року

Увага

Оновлено інформацію щодо розкладу викладачів та студентів (фінальний вигляд залежить від правок викладачів інших кафедр, що викладають нашим студентам). Сформовано кураторський склад кафедри. (за посиланнями)