Мета даної роботи: використовуючи матеріали зі статті, і опираючись на теорему розподілу, синтезувати за допомогою ЕОМ оптимальний лінійний регулятор для об’єкта – літака в два етапи: на першому етапі припускаємо, що вектор стану об’єкта керування відомий (літак виконує посадку при повній інформації про умови польоту) і синтезуємо пропорційний регулятор. На другому етапі синтезується система оцінювання вектору стану об’єкта керування за допомогою фільтра Калмана.

СИНТЕЗ ОПТИМАЛЬНОГО РЕГУЛЯТОРА СИСТЕМИ ПОСАДКИ ЛІТАКА ПРИ ПОВНІЙ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ОБ’ЄКТ КЕРУВАННЯ Шматок С.О. проф., д.т.н.; Кононський О.В., магістрант (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.