Важливим етапом в програмуванні логічних контролерів є отримання логічних рівнянь, що описують умови роботи даної системи. За цими рівняннями можна складати програми для контролерів будь-якого типу.

Існують різні методи синтезу, але в тому випадку, коли умови роботи системи мають майже лінійний характер, оптимальним є використання методу синтезу на тригерах. Складені за цим методом рівняння дуже зручно перетворити у програму для контролерів, які керуватимуть певним технологічним процесом, що є актуальною задачею в сучасних умовах технологічного розвитку автоматизації промисловості.

СИНТЕЗ ЛОГІЧНИХ ВИРАЗІВ ДЛЯ СКЛАДАННЯ ПРОГРАМИ ВІДПРАЦЮВАННЯ ТРАЄКТОРІЇ РУХУ ДЛЯ ЛОГІЧНОГО ПРОГРАМОВАНОГО КОНТРОЛЕРА Савич О.Ю., Ворощенко В.Ю., магістранти, Бур’ян С.О., асистент (pdf)

2018/2019 навчального року

Консультаційно-інформаційний центр

На кафедрі АЕМС-ЕП з 01.07.2019 працює центр з питань вступу абітурієнтів на спеціальність "141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка", освітню програму (спеціалізацію) "Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність". Також працює гаряча лінія.
Детальніше - за посиланням.

Результати фахового випробування

Оприлюднено результати випробування для вступу на магістратуру кафедри.