РОЗРОБКА УНІФІКОВАНОЇ СИСТЕМИ ТЕСТУВАННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДІВ Скібчик О.С., магістрант; Димко С.С., асистент.

РОЗРОБКА УНІФІКОВАНОЇ СИСТЕМИ ТЕСТУВАННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДІВ

Сучасний стан розвитку напівпровідникової та обчислювальної техніки вимагає підготовки висококваліфікованих фахівців, вимоги до яких постійно ростуть. Тому кафедрою автоматизації електромеханічних систем та електроприводу постійно проводиться робота над удосконаленням матеріально-технічної навчальної бази. Значне місце в ній посідає обладнання для проведення лабораторних робіт, які відіграють важливу роль в засвоєнні теоретичних знань та одержанні практичних навичок студентами. Черговим кроком на цьому шляху є робота над створенням нової системи тестування електроприводів – СТЕП-3. Вона буде виконана на сучасному технологічному рівні, на основі DSP-контролера, що дозволить ефективніше проводити лабораторні роботи та дасть можливість студентам знайомитись з новими технологіями.

РОЗРОБКА УНІФІКОВАНОЇ СИСТЕМИ ТЕСТУВАННЯ ЕЛЕКТРОПРИВОДІВ Скібчик О.С., магістрант; Димко С.С., асистент(pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.