Підйомні установки шахт – найбільш складні і відповідальні об’єкти в загальному технологічному ланцюзі транспортування корисних копалин із забою на поверхню. Складність їх обумовлена тим, що електрична схема підйомної машини повинна виконувати безліч контрольних і захисних функцій і забезпечувати автоматичне управління могутнім приводом постійного або змінного струму, змінною по рівню навантаженню для підтримки з великою точністю заданої швидкості підйомної посудини або кабіни на всіх ділянках руху. Крім того, складність структури систем автоматичного управління підйомними установками залежить від технологічних схем підйому. Найбільше число автоматизованих підйомних установок має як підйомної посудини скіпи так і кліті.

РЕГУЛЮВАННЯ ШВИДКОСТІ ДВИГУНА ШАХТНОЇ ПІДЙОМНОЇ УСТАНОВКИ ЗА ДОПОМОГОЮ МІКРОПРОЦЕСОРНОЇ ТЕХНІКИ Попович М.Г., професор, Клименко Є.О., магістрант(pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.