Система Matlab була створена як мова програмування високого рівня для різних технічних обчислень. Вона увібрала в себе не тільки передовий досвід розвитку і комп’ютерної реалізації чисельних методів, накопичений за останні три десятиліття, але і весь історичний досвід становлення математики.

Одним з найважливіших рис системи Matlab являється можливість її використання для найрізноманітніших науково-технічних задач. Зокрема великі перспективи має застосування Matlab при вивченні теорії систем автоматичного керування (САК), у тому числі теорії дискретних САК.

ПРАКТИЧНЕ ЗАСТОСУВАННЯ MATLAB ПРИ ВИВЧЕННІ ДИСКРЕТНИХ СИСТЕМ АВТОМАТИЧНОГО КЕРУВАННЯ Приймак Б.І., ст. викладач, к.т.н., Сівак О.Ю., студент(pdf)