НЕЙРОДАТЧИК ДЛЯ БЕЗДАТЧИКОВОЇ СИСТЕМИ СТАБІЛІЗАЦІЇ НАПОРУ НАСОСУ

На даний час актуальним питанням є впровадження енергозберігаючих технологій в народне господарство. Зокрема, в системах водопостачання широкого розповсюдження набули системи стабілізації напору на базі відцентрових насосів та частотно-керованих асинхронних електроприводів. Такі системи змінюють швидкість насосу відповідно до зміни водоспоживання, зменшуючи витрати електроенергії на перекачування зайвих об’ємів води. Основний недолік таких систем проявляється найбільш сильно на малих потужностях, коли вартість датчика тиску стає співрозмірною з вартістю насоса з привідним асинхронним двигуном. В сучасних бездатчикових системах значення напору розраховують на основі виміряної потужності, яку споживає привідний двигун, та аналітичних залежностей, які апроксимують напірну характеристику та залежність потужності від витрат.

НЕЙРОДАТЧИК ДЛЯ БЕЗДАТЧИКОВОЇ СИСТЕМИ СТАБІЛІЗАЦІЇ НАПОРУ НАСОСУ Пєтухова Д.І., магістрант, Кіселичник О.І., доцент, к.т.н. (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.