ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ СИЛОВІ МОДУЛІ ДЛЯ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ

На сьогоднішній день важко уявити електромеханічну систему з електродвигуном змінного струму без силових напівпровідникових модулів. Найбільш поширеними є модулі побудовані на IGBT транзисторах, серед яких окремим класом можна виділити “інтелектуальні” силові модулі (IPM – intelligent power modules).

Мета дослідження: ознайомитись з конструкцією, особливістю роботи та основними характеристиками IPM, зробити порівняння потужністних характеристик “інтелектуальних” модулів різних виробників.

Конструкція IPM. Сучасний IPM – це гібридний модуль, що містить швидкісні IGBT транзистори, сполучені у певній конфігурації, схему керування, оптимізовану за характеристиками керування затвору для використання транзисторів, схему захисту від перевантажень і схему індикації стану.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ СИЛОВІ МОДУЛІ ДЛЯ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ Бовкунович В.С., ас.; Гаврилюк С.І., студент (pdf)

2018/2019 навчального року

Консультаційно-інформаційний центр

На кафедрі АЕМС-ЕП з 01.07.2019 працює центр з питань вступу абітурієнтів на спеціальність "141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка", освітню програму (спеціалізацію) "Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність". Також працює гаряча лінія.
Детальніше - за посиланням.

Результати фахового випробування

Оприлюднено результати випробування для вступу на магістратуру кафедри.