Сучасний період розвитку електромеханічних систем характеризується постановкою і вирішенням технологічних задач, що враховують неточність наших знань про об’єкти керування і зовнішні збурення, що діють на них. Задачі синтезу регулятора і оцінки стану з врахуванням невизначеності в моделі об’єкта і характеристиках вхідних збурень є одними з основних в сучасній теорії керування. Їх важливість обумовлена в першу чергу тим, що майже в кожній технологічній задачі присутня невизначеність в моделі об’єкта (математична модель об’єкта, що отримана на основі теорії чи в результаті ідентифікації, відрізняється від реальної технічної системи) і в класах вхідних збурень. В результаті параметричних збурень умови оптимізації порушуються, що призводить до погіршення динамічних показників системи. В електроприводі постійного струму може змінюватися коефіцієнт передачі силових перетворювачів внаслідок зміни напруги мережі живлення.

ЕЛЕКТРОПРИВОД ПОСТІЙНОГО СТРУМУ З ВЛАСТИВОСТЯМИ СЛАБКОЇ ЧУТЛИВОСТІ ДО ЗМІНИ НАПРУГИ МЕРЕЖІ Островерхов М.Я., к.т.н., доц.,; Тітов О.О., Левицький Д.М., студенти (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Дні відкритих дверей на кафедрі

14.06.19 о 16:00 та 20.06.19 о 16:00 розпочнеться день відкритих дверей на нашій кафедрі. Зустрічаємось у кабінеті 412, 20 корпус. Якщо ви заблукали кампусом університету або запізнились, телефонуйте. Детальніше - за посиланням.