ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНА СИСТЕМА ПЕРЕМІЩЕННЯ МОСТОВОГО КРАНУ З ГАСІННЯМ КОЛИВАНЬ ПІДВІШЕНОГО ВАНТАЖУ Кудін В.Ф. д.т.н. проф., Савченко І.О. магістрант

В даній роботі розглянемо проблему гасіння коливань підвішеного вантажу. Ця проблема стала дуже актуальною на сьогоднішній день. Коливальність підвішеного вантажу дуже сповільнює роботу та підвищує ризик травмування людей або псування обладнання.

Постановка задачі: Розробити математичну модель двомасової електромеханічної системи. Отримати передаточну функцію розімкнутої системи та виконати синтез регулятору методом ЛАХ.

ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНА СИСТЕМА ПЕРЕМІЩЕННЯ МОСТОВОГО КРАНУ З ГАСІН-НЯМ КОЛИВАНЬ ПІДВІШЕНОГО ВАНТАЖУ Кудін В.Ф. д.т.н. проф., Савченко І.О. магістрант (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.