ДОСЛІДЖЕННЯ СЛІДКУЮЧОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДУ ЗМІННОГО СТРУМУ З КОВЗНИМ КЕРУВАННЯМ Теряєв В.І., доц.; Мисник О.В., магістрант

ДОСЛІДЖЕННЯ СЛІДКУЮЧОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДУ ЗМІННОГО СТРУМУ З КОВЗНИМ КЕРУВАННЯМ

Актуальною проблемою при розробці електроприводів різного технологічного призначення є зменшення чутливості до параметричних та зовнішніх збурень. Одним із шляхів вирішення цієї проблеми є використання методів релейного та, зокрема, ковзного керування.

Метою даного дослідження є розробка алгоритмів ковзного керування асинхронним електродвигуном з короткозамкненим ротором та принципів технічної реалізації керуючого та перетворювального пристроїв.

ДОСЛІДЖЕННЯ СЛІДКУЮЧОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДУ ЗМІННОГО СТРУ-МУ З КОВЗНИМ КЕРУВАННЯМ Теряєв В.І., доц.; Мисник О.В., магістрант ( pdf )

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.