ДОСЛІДЖЕННЯ СЛІДКУЮЧОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДУ ЗМІННОГО СТРУМУ З КОВЗНИМ КЕРУВАННЯМ Теряєв В.І., доц.; Мисник О.В., магістрант

ДОСЛІДЖЕННЯ СЛІДКУЮЧОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДУ ЗМІННОГО СТРУМУ З КОВЗНИМ КЕРУВАННЯМ

Актуальною проблемою при розробці електроприводів різного технологічного призначення є зменшення чутливості до параметричних та зовнішніх збурень. Одним із шляхів вирішення цієї проблеми є використання методів релейного та, зокрема, ковзного керування.

Метою даного дослідження є розробка алгоритмів ковзного керування асинхронним електродвигуном з короткозамкненим ротором та принципів технічної реалізації керуючого та перетворювального пристроїв.

ДОСЛІДЖЕННЯ СЛІДКУЮЧОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДУ ЗМІННОГО СТРУ-МУ З КОВЗНИМ КЕРУВАННЯМ Теряєв В.І., доц.; Мисник О.В., магістрант ( pdf )

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Дні відкритих дверей на кафедрі

14.06.19 о 16:00 та 20.06.19 о 16:00 розпочнеться день відкритих дверей на нашій кафедрі. Зустрічаємось у кабінеті 412, 20 корпус. Якщо ви заблукали кампусом університету або запізнились, телефонуйте. Детальніше - за посиланням.