РОЗРОБКА ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНОЇ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ ЦИРКУЛЯЦІЙНИМ КОНТУРОМ ОХОЛОДЖЕННЯ

Для нагрівання й охолодження рідинних середовищ використовуються апарати різноманітних конструкцій. Найбільш поширено застосовується в цих конструкціях за принципом передачі тепла, як відомо, є теплообмінник рекуперативного типу. Робочі середовища в теплообміннику рухаються в щілинних каналах складної форми між сусідніми пластинами. Рельєфна поверхня пластинчатого теплообмінника підсилює турбулізацію потоків робочих середовищ і підвищує коефіцієнт теплопередачі. Для забезпечення підтримки температури рідини вторинного контуру на сталому рівні необхідно регулювати продуктивність насосу первинного контуру.

РОЗРОБКА ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНОЇ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ ЦИРКУЛЯЦІЙНИМ КОНТУРОМ ОХОЛОДЖЕННЯ Халімовський О.М. доц., к.т.н.; Батченко Д.Є. ст. 4 курсу (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.