У наш час для підтримки життєдіяльності пасажирів в літаках при різних кліматичних умовах та висотах застосовуються дві основні системи: система підготовки повітря (СПП) та система кондиціювання повітря (СКП).Спочатку СПП охолоджує повітря, яке надходить з маршового реактивного двигуна літака, потім дане повітря потрапляє в СКП. СКП має блок кондиціювання повітря (БКП) в якому розташовується турбохолодильна установка, вона охолоджує, фільтрує та зволожує повітря. Далі повітря від БКП потрапляє в змішувач, а потім по трубопроводу надходить у кабіну пасажирів та членів екіпажу.

РОБОТА АНАЛОГОВОГО РЕГУЛЯТОРА ТЕМПЕРАТУРИ У СИСТЕМI КОНДИЦIЮВАННЯ ПОВIТРЯ ЛIТАКА Мацко Б. М., канд. техн. наук.; Селюзкін М. М., студент (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.