У електромеханічних системах (ЕМС) для керування декількома координатами, наприклад, швидкістю та струмом, можуть використовуватись типові структури. Згідно з такими структурами є: з сумуючим підсилювачем, з послідовним керуванням (система з підпорядкованим регулюванням) та з незалежним (паралельним) керуванням. Їх загальний опис, переваги та недоліки, можна знайти у відповідних публікаціях. Наприклад, порівняння статичних властивостей наведено.

В той же час викликає інтерес більш детальне та комплексне порівняння типових структур за різними критеріями, наприклад за динамічними показниками, за об’ємом необхідних технічних та програмних ресурсів та інше.

ПОРІВНЯЛЬНИЙ АНАЛІЗ ДИНАМІЧНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ З РІЗНИМИ ТИПОВИМИ СТРУКТУРАМИ РЕГУЛЮВАННЯ КООРДИНАТ Бондзік С.М., магістрант; Пижов В.М., доцент, к.т.н. (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.