ОСОБЛИВОСТІ І ЗАВДАННЯ РОЗРОБКИ СУЧАСНИХ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ АВТОМАТИЗАЦІЇ ПРОМИСЛОВИХ ПІДЙОМНИХ УСТАНОВОК. Попович М.Г., проф.; Гайдамака О.Г., магістрант.

Сучасний період технічного стану України характерний недостатнім рівнем використання власних енергетичних ресурсів. Існуючі проблеми у сфері енергозабезпечення обумовлюють необхідність розвитку та розширення використання альтернативних видів енергії на основі поновлювальних джерел енергії (сонця, вітру, біогазу та інших), а також активізації використання значних власних енергетичних ресурсів(вугілля, уранові руди, торф). Повернення значення вугільної галузі як ведучої в сфері енергозабезпечення України власними енергоресурсами обумовлюється в першу чергу великими запасами вугілля, існуючими шахтами та наявністю фахового персоналу. В той же час необхідно враховувати, що наявні видобувні підприємства та їх обладнання потребують серйозного оновлення, що обумовлене практичною відсутністю нових шахт і великим терміном експлуатації обладнання працюючих виробництв.

ОСОБЛИВОСТІ І ЗАВДАННЯ РОЗРОБКИ СУЧАСНИХ ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМ АВТОМАТИЗАЦІЇ ПРОМИСЛОВИХ ПІДЙОМНИХ УСТАНОВОК. Попович М.Г., проф.; Гайдамака О.Г., магістрант (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.