МОДЕРНІЗАЦІЯ АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ КОНДИЦІОНУВАННЯ ТА ВЕНТИЛЯЦІЇ ЦЕХУ З ВИРОБНИЦТВА СОНЯЧНИХ БАТАРЕЙ Король С.В., к.т.н., асистент, Бабій А.Б., студент

У виробництві напівпровідникових приладів, до яких відносяться сонячні батареї (фотоелектричні перетворювачі, чи скорочено ФЕП), якість по-вітря робочої зони (клас чистоти, точність та стабільність підтримання температури та вологості) відіграє надзвичайно велику роль. Засміченість повітря на деяких технологічних ділянках призводить до падіння ККД продукції, що ви-кликає падіння ринкової вартості цієї продукції і навіть до виходу необоротного браку.

МОДЕРНІЗАЦІЯ АВТОМАТИЗОВАНОЇ СИСТЕМИ КОНДИЦІО-НУВАННЯ ТА ВЕНТИЛЯЦІЇ ЦЕХУ З ВИРОБНИЦТВА СОНЯЧНИХ БАТАРЕЙ Король С.В., к.т.н., асистент, Бабій А.Б., студент (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.