МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ НАСОСУ З УРАХУВАННЯМ ПРОСТОРОВОГО РОЗПОДІЛУ ТРУБОПРОВОДУ

У зв’язку з постійним подорожчанням та вичерпуванням енергетичних та водних ресурсів питанням енергоощадливого керування насосними установками приділяється значна увага. Інтенсивні розробки провідних виробників, які ґрунтуються на використанні цифрових сигнальних процесорів та організації спільного керування насосом та його привідним двигуном, призвели до появи поняття “інтелектуальний насос”.

Проте, теоретична база для побудови вказаних систем керування залишається все ще недостатньо розвиненою. Зокрема, виробники випускають бездатчикові системи стабілізації напору насосів, причому програмно можливо задавати необхідну відстань від насосу до віртуального датчика тиску. Принципи реалізації такого впровадження не розголошуються, але, очевидно, що вони ґрунтуються на просторово-розподілених моделях.

МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ НАСОСУ З УРАХУВАННЯМ ПРОСТОРОВОГО РОЗПОДІЛУ ТРУБОПРОВОДУ Кіселичник О., доц., к.т.н., Бур’ян С., асистент, Пушкар М., магістрант (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.