МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ ЛІФТОВОЇ УСТАНОВКИ З УРАХУВАННЯМ ПРУЖНОСТІ КАНАТІВ Островерхов М.Я.,доц.; Славутська Р.В., магістрантка

МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ ЛІФТОВОЇ УСТАНОВКИ З УРАХУВАННЯМ ПРУЖНОСТІ КАНАТІВ

МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ ЛІФТОВОЇ УСТАНОВКИ З УРАХУВАННЯМ ПРУЖНОСТІ КАНАТІВ Островерхов М.Я.,доц.; Славутська Р.В., магістрантка

Одним з основних напрямків в електромеханіці є підвищення якості керування складних об’єктів, що мають розподілені маси та пружні зв’язки в кінематичному ланцюзі. Це дозволяє проводити технологічний процес у заданому режимі з одночасним зменшенням перевантаження елементів, підвищенням надійності, збільшенням терміну служби механізмів, покращенням техніко-економічних показників.

Підвищення точності позиціювання підйомних установок дозволяє покращити комфорт, зменшити вірогідність небезпечних ситуацій, збільшити продуктивність й знизити енерговитрати. Невиробничі втрати часу на підйомних установках за статистичними даними складають 20-25 %, в тому числі втрати обумовлені зниженням точності позиціювання 10-15 %.

МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ ЛІФТОВОЇ УСТАНОВКИ З УРАХУВАННЯМ ПРУЖНОСТІ КАНАТІВ Островерхов М.Я.,доц.; Славутська Р.В., магістрантка (pdf)

СтатистикаЗа результатами 1 семестру

2018/2019 навчального року


Всього навчається: 166,
з них на бюджеті: 160.
Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

ОголошенняЗвертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.

Партнери