ОП “Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність”, факультет електроенерготехніки та автоматики "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

Дослідження екстремальних енергозберігаючих електромеханічних систем з керованим та некерованим асинхронним електроприводом Грищук Т. В., Будішевська М.В., Асистент Бур’ян С.О.

Дослідження екстремальних енергозберігаючих електромеханічних систем з керованим та некерованим асинхронним електроприводом

Дослідження екстремальних енергозберігаючих електромеханічних систем з керованим та некерованим асинхронним електроприводом Грищук Т. В., Будішевська М.В., Асистент Бур’ян С.О.

Україна належить до енергодефіцитних країн, яка задовольняє свої паливноенергетичні потреби за рахунок власних ресурсів менш ніж на 50%.

Енергоємність ВВП в Україні нині більш ніж удвічі вища енергоємності такого продукту промислово розвинених країн і продовжує зростати. Тому стратегічною лінією державної політики розвитку економіки стає підвищення енергозбереження, що дає високу економічну ефективність. Ця політика реалізується шляхом розроблення нових енергозберігаючих, маловідходних та безвідходних технологій.

Оскільки найбільшим споживачем електроенергії є електричні машини та електропривода, які використовуються у всіх галузях промисловості, то питання розробки енергозберігаючих електромеханічних систем автоматизації (ЕМС) є комплексною, багатоплановою задачею, яка потребує перш за все енергозберігаючих технічних рішень.

Дослідження екстремальних енергозберігаючих електромеханічних систем з керованим та некерованим асинхронним електроприводом Грищук Т. В., Будішевська М.В., Асистент Бур’ян С.О. (pdf)

Статистика



За результатами 1 семестру

2022/2023 навчального року


Всього навчається: 137,
з них на бюджеті: 130.

Оголошення



Освітній процес у 2 семестрі 2022/23 н.р. згідно рекомендацій МОН розпочнеться з 6 лютого 2023 року в ДИСТАНЦІЙНОМУ режимі.


Останні оголошення

Партнери

Центр міжнародної освіти