ДОСЛІДЖЕННЯ ДИНАМІКИ ПАПЕРОВИГОТОВЛЯЮЧОЇ МАШИНИ Шматок С.О., проф.; Вересюк О.А., магістрант

ДОСЛІДЖЕННЯ ДИНАМІКИ ПАПЕРОВИГОТОВЛЯЮЧОЇ МАШИНИ

На основі експериментальних досліджень одної із технологічних ліній виготовлення паперу на фабриці Billerud м. Гравен (Швеція), проведених фахівцями лабораторії ІВМ Nordic, в роботі було отримано методом ідентифікації передаточну функцію моделі цієї лінії, яка пов’язує поверхневу вагу сухого паперу із поверхневою вагою вхідного потоку густої волокнистої маси.

Проведемо короткий аналіз динамічних властивостей цієї ідентифікаційної моделі, для цього визначимо місця розташування її полюсів на комплексній площині, побудуємо ЛАХ та перехідну характеристику.

ДОСЛІДЖЕННЯ ДИНАМІКИ ПАПЕРО-ВИГОТОВЛЯЮЧОЇ МАШИНИ Шматок С.О., проф.; Вересюк О.А., магістрант (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.