АВТОМАТИЧНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ТА ЙОГО ВДОСКОНАЛЕННЯ В СИСТЕМАХ ТЕПЛОАКУМУЛЯЦІЙНОГО ЕЛЕКТРООБІГРІВУ А.А. Березюк, бакалавр, О.Ю.Савич, бакалавр

Для підвищення ефективності, системи електрообігріву обладнують системами автоматичного керування (САК). Установлення САК в системах теплоакумуляційного електрообігріву дозволяє знизити витрати електричної енергії і при цьому підтримувати задані параметри температури в обслуговуючих приміщеннях.

В даній роботі запропонована методика підбору коефіцієнтів регулятора на стадії проектування САК, що враховує характеристики приміщення та систем обігріву. Розглянемо модель САК для системи теплоакумуляційного електрообігріву.

АВТО-МАТИЧНЕ РЕГУЛЮВАННЯ ТА ЙОГО ВДОСКОНАЛЕННЯ В СИСТЕМАХ ТЕПЛОАКУМУЛЯЦІЙНОГО ЕЛЕКТРООБІГРІВУ А.А. Березюк, бакалавр, О.Ю.Савич, бакалавр (pdf)

2018/2019 навчального року

Консультаційно-інформаційний центр

На кафедрі АЕМС-ЕП з 01.07.2019 працює центр з питань вступу абітурієнтів на спеціальність "141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка", освітню програму (спеціалізацію) "Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність". Також працює гаряча лінія.
Детальніше - за посиланням.

Результати фахового випробування

Оприлюднено результати випробування для вступу на магістратуру кафедри.