Електромеханічні системи (ЕМС) керування положенням на сьогодні мають широке застосування у промисловості. Зокрема такі системи використовуються у маніпуляторах, роботах, металообробних верстатах, прокатних станах, літаках, телескопах, антенах і т.п. Традиційно системи автоматичного регулювання (САР) положення будуються за принципом підпорядкованого керування. При цьому комплектний електропривод з контурами регулювання струму та швидкості, що налаштовані відповідно на модульний оптимум (МО) та симетричний оптимум (СО), доповнюється контуром керування положення з налаштуванням на МО. Для такого класу систем в синтезовано модифікований регулятор положення (МРП) та показано, що він, на відміну від традиційного регулятора положення (ТРП), дозволяє поліпшити динамічні та точнісні показники САР положення при відпрацюванні завдання.

ВЛАСТИВОСТІ ЕЛЕКТРОПРИВОДА З МОДИФІКОВАНИМ РЕГУЛЯТОРОМ ПОЛОЖЕННЯ ЩОДО КОМПЕНСУВАННЯ ЗБУРЕННЯ Приймак Б.І., ст. викладач, к.т.н, Савченко С.В., студент (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Дні відкритих дверей на кафедрі

14.06.19 о 16:00 та 20.06.19 о 16:00 розпочнеться день відкритих дверей на нашій кафедрі. Зустрічаємось у кабінеті 412, 20 корпус. Якщо ви заблукали кампусом університету або запізнились, телефонуйте. Детальніше - за посиланням.