УМОВА МОНОТОННОЇ РЕАКЦІЇ НА ЗАВДАННЯ В СИСТЕМІ З МОДИФІКОВАНИМ РЕГУЛЯТОРОМ ПОЛОЖЕННЯ Приймак Б.І., ст. викладач, к.т.н, Токарчук В.В., студент

Відомо, що у таких застосуваннях як промислові роботи чи металообробні верстати від систем автоматичного регулювання (САР) положення поряд з достатньо високою швидкодією та точністю регулювання вимагається забезпечити відсутність перерегулювання при відпрацюванні завдання. Для лінійної зони, очевидно, останнє буде досягнуто при монотонній перехідній функції САР за завданням.

УМОВА МОНОТОННОЇ РЕАКЦІЇ НА ЗАВДАННЯ В СИСТЕМІ З МОДИ-ФІКОВАНИМ РЕГУЛЯТОРОМ ПОЛОЖЕННЯ Приймак Б.І., ст. викладач, к.т.н, Токарчук В.В., студент(pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Дні відкритих дверей на кафедрі

14.06.19 о 16:00 та 20.06.19 о 16:00 розпочнеться день відкритих дверей на нашій кафедрі. Зустрічаємось у кабінеті 412, 20 корпус. Якщо ви заблукали кампусом університету або запізнились, телефонуйте. Детальніше - за посиланням.