ТЕНДЕНЦІЇ ВИКОРИСТАННЯ НЕЙРОННИХ ПРЕДИКТОРІВ В СИСТЕМАХ ВОДОПОСТАЧАННЯ Пушкар М.В., магістрант, Кіселичник О.І., к.т.н., доцент

ТЕНДЕНЦІЇ ВИКОРИСТАННЯ НЕЙРОННИХ ПРЕДИКТОРІВ В СИСТЕМАХ ВОДОПОСТАЧАННЯ

В сучасному світі дуже гостро постає проблема використання енергозберігаючих технологій . Вчені всіх країн світу ставлять перед собою завдання зменшити витрати енергії й при цьому зберегти продуктивність, розроблених ними пристроїв та установок. Не обійшла ця тенденція й галузь водопостачання. Поряд з використанням регульованих електроприводів для водопостачання та водовідведення науковцями були розроблені та впроваджені системи на основі нейропредикторів, призначених для короткострокового прогнозування навантаження в системах водопостачання.

ТЕНДЕНЦІЇ ВИКОРИСТАННЯ НЕЙРОННИХ ПРЕДИКТОРІВ В СИСТЕМАХ ВОДО-ПОСТАЧАННЯ Пушкар М.В., магістрант, Кіселичник О.І., к.т.н., доцент(pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.