СИНТЕЗ ОПТИМАЛЬНОЇ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ ДВИГУНОМ ПОСТІЙНОГО СТРУМУ МЕТОДОМ БЕЛЛМАНА ЛЯПУНОВА Кудін В.Ф., проф.; Білецький О.О., Гайдамака О.Г., бакалаври

Постановка задачі моделювання оптимальної системи керування двигуном постійного струму полягає в отриманні такого рівняння регулятора для даної системи, щоб ми отримали оптимальне поводження. Це можна досягти за допомогою метода динамічного програмування Беллмана. Перевірити роботу оптимальної системи керування ми зможемо за допомогою моделювання в пакеті MATLAB, а саме за допомогою програми Simulink, яка надає широкі можливості для моделювання електромеханічних та електротехнічних систем.

Ми отримаємо графік, на якому буде видно відпрацювання кута повороту якоря двигуна постійного струму з незалежним збудженням(надалі ДПС-нз).

Оптимальне поводження володіє тією властивістю, що які б не були первісний стан і рішення у початковий момент, наступні рішення повинні складати оптимальне поводження щодо стану, що виходить у результаті першого рішення.

СИНТЕЗ ОПТИМАЛЬНОЇ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ ДВИГУНОМ ПОСТІЙНОГО СТРУМУ МЕТОДОМ БЕЛЛМАНА-ЛЯПУНОВА Кудін В.Ф., проф.; Білецький О.О., Гайдамака О.Г., бакалаври(pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.