СИНТЕЗ ОПТИМАЛЬНОГО РЕГУЛЯТОРА КУТОВОГО ПОЛОЖЕННЯ ЛІТАЛЬНОГО АПАРАТУ МЕТОДОМ ДИНАМІЧНОГО ПРОГРАМУВАННЯ Кудін В.Ф., проф.; Пєтухова Д.І., студентка

В даній роботі буде розглянуто синтез оптимального регулятора кутового положення літального апарату методом динамічного програмування (Беллмана-Ляпунова). Буде сформульований закон оптимального керування з урахуванням неквадратичного критерію оптимальності. В ході дослідження будуть промодельовані перехідні процеси, що виникають в контурі за даного закону керування.

Математична модель, де h лінеарезована модельвиконавчогооргану h. Проаналізувавши початкові умови бачимо, що керуючий сигнал залежить від трьох змінних. Ця умова значно ускладнює розрахунок. Тому зменшення громіздкості розрахунків понизимо порядок передаточної функції наступним чином: введемо зворотній зв’язок за контуром сервоприводу. Таким чином отримаємо:

СИНТЕЗ ОПТИМАЛЬНОГО РЕГУЛЯТОРА КУТОВОГО ПОЛОЖЕННЯ ЛІ-ТАЛЬНОГО АПАРАТУ МЕТОДОМ ДИНАМІЧНОГО ПРОГРАМУВАННЯ Кудін В.Ф., проф.; Пєтухова Д.І., студентка(pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.