РОЗРОБКА ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ВЕНТИЛЯТОРНОЇ УСТАНОВКИ Бондаренко М.М. доц., Бронцевич Р.С. студ.

РОЗРОБКА ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ВЕНТИЛЯТОРНОЇ УСТАНОВКИ

Наявність енергетичної кризи та обмеженість мінеральних і інших ресурсів обумовлює сучасні тенденції розвитку та експлуатації електроприводів та енергетичних установок – саме тому в наш час є актуальною задача економного використання електроенергії та енергозбереження в електротехнічній галузі.

Метою даної роботи є ознайомлення з конструктивними особливостями роботи вентиляторних та компресорних установок електромеханічних систем кондиціонування, вентиляції (нагнітального та витяжного типу), вітрогенераторних установок, вивчення принципу їх роботи та дослідження енергетичних характеристик.

РОЗРОБКА ЛАБОРАТОРНОГО СТЕНДУ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕННЯ ВЕНТИЛЯ-ТОРНОЇ УСТАНОВКИ Бондаренко М.М. доц., Бронцевич Р.С. студ.(pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.