Однією з актуальних проблем промисловості, а також різноманітних галузей народного господарства є транспортування рідини з максимальною ефективністю.

Тому побудова САР продуктивності має важливе значення. Зазвичай такі системи здійснюють автоматичне регулювання напору або продуктивності. Для реалізації цих систем використовують різноманітні датчики, які мають значну вартість, тому досить широке застосування знайшли непрямі методи вимірювання необхідних величин – наприклад за допомогою нейронних мереж, які дозволяють робити необхідні вимірювання досить точно.

ПІДВИЩЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ НАСОСНОЇ УСТАНОВКИ З ЧАСТОТНО РЕГУЛЬОВАНИМ ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ ТА НЕЙРОННОЮ МЕРЕЖЕЮ Теряєв В.І., к.т.н., доцент, Бур’ян С.О., асистент, Брус М.І., студент (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.