Кожній заміні звичайного асинхронного електропривода (АЕП) на його енергоощадний варіант має передувати відповідний економічний аналіз проблеми, де зокрема визнається очікуваний економічний ефект за рахунок зменшення витрат електроенергії. За результатами проведеного економічного аналізу приймається рішення щодо розроблення та впровадження нового обладнання.

У цій праці ставиться задача оцінити економічний ефект за один рік роботи енергоощадного АЕП деякого турбомеханізму у порівнянні зі звичайним частотно- чи векторно-керованим приводом. При цьому асинхронний двигун (АД) потужністю 30 кВт, а також формули для обчислення втрат потужності та оптимального потоку є такими самими.

ОЦІНЮВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО ЕФЕКТУ ПРИ ЗАСТОСУВАННІ ЕНЕРГООЩАДНОГО АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДА Приймак Б.І., ст. викладач, к.т.н, Денисюк С.А., магістрант (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.