Сучасні системи керування електроприводами змінного струму на даному етапі розвитку мікропроцесорної техніки вже не в змозі обійтися без високоточних перетворювачів частоти або контролерів із вбудованими регуляторами. Проте для налаштування останніх потрібно знати точні значення коефіцієнтів регулювання, або хоча б приблизний інтервал допустимих значень. Для цього система керування має бути повністю розрахована та виконаний синтез регулятора відомими методами. Проте постає питання: як настроювати параметри регулятора, якщо синтез виконати або неможливо, або невідомі усі параметри досліджуваної системи?

ОПТИМІЗАЦІЯ ПЕРЕХІДНОГО ПРОЦЕСУ КУТОВОЇ ШВИДКОСТІ ДЛЯ СПРОЩЕНОЇ СХЕМИ МОДЕЛІ АСИНХРОННОГО ДВИГУНА Бур’ян С.О., асистент, Клименко Є.О., студент (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.