Відомо, що в природі існують об’єкти для яких достатньо важко провести формалізацію. В даній роботі розглядається об’єкт на який діють стаціонарні стохастичні процеси, за рахунок яких формалізація даного об’єкта ускладнюється. Виходячи із експериментально знятої характеристики кореляції флуктуації ваги сухого паперу пропонується провести апроксимацію цієї залежності та на основі теорії формуючого фільтру отримати математичний опис моделі системи керування вагою сухого паперу.

МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ ВАГОЮ ПАПЕРОВИГОТОВЛЯЮЧОЇ МАШИНИ ЗА ВІДОМОЮ ФУНКЦІЄЮ КОРЕЛЯЦІЇ ФЛУКТУАЦІЇ ВАГИ СУХОГО ПАПЕРУ Шматок С.О., проф.; Вересюк О.А., магістрант (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.