Регулювання товщини штаби в прокатному виробництві реалізується зміною величини зазору валків і регулюванням натягу. Вихідний сигнал вимірювача товщини подається на слідкуючу систему натискних гвинтів.

Регулювання натягу відбувається за рахунок зміни співвідношення швидкостей прокатних приводів і привода моталки. Але ці дві групи систем регулювання пов’язані між собою через полосу, і таким чином, являють собою складну багатозв’язну електромеханічну систему автоматичного керування (ЕМСАК).

АВТОМАТИЧНЕ КЕРУВАННЯ ПРОФІЛЕМ ТА ФОРМОЮ ШТАБИ З ВИКОРИСТАННЯМ ЛІНІЙНИХ ЕЛЕКТРОДВИГУНІВ Теряєв В.І., к.т.н., доцент, Островерхов М.О., магістр (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.