Розглядається задача синтезу регулятора положення в електромеханічних системах (ЕМС) підпорядкованого керування при використанні стандартних налаштувань контурів регулювання змінних. Вважається, що контур швидкості налаштовано на симетричний оптимум (СО), а підпорядкований йому контур регулювання струму – на модульний оптимум (МО). Відомо, що вказані налаштування контурів є традиційними для ЕМС з достатньо великим діапазоном регулювання швидкості, причому регулятори швидкості та струму тут є пропорційно-інтегральними.

СИНТЕЗ РЕГУЛЯТОРА ПОЛОЖЕННЯ В ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМАХ ПІДПОРЯДКОВАНОГО КЕРУВАННЯ З ТИПОВИМ НАЛАШТУВАННЯМ КОНТУРІВ Приймак Б.І. , к.т.н., ст. викладач, Малько М.П., студент (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.