Розглядається задача синтезу регулятора положення в електромеханічних системах (ЕМС) підпорядкованого керування при використанні стандартних налаштувань контурів регулювання змінних. Вважається, що контур швидкості налаштовано на симетричний оптимум (СО), а підпорядкований йому контур регулювання струму – на модульний оптимум (МО). Відомо, що вказані налаштування контурів є традиційними для ЕМС з достатньо великим діапазоном регулювання швидкості, причому регулятори швидкості та струму тут є пропорційно-інтегральними.

СИНТЕЗ РЕГУЛЯТОРА ПОЛОЖЕННЯ В ЕЛЕКТРОМЕХАНІЧНИХ СИСТЕМАХ ПІДПОРЯДКОВАНОГО КЕРУВАННЯ З ТИПОВИМ НАЛАШТУВАННЯМ КОНТУРІВ Приймак Б.І. , к.т.н., ст. викладач, Малько М.П., студент (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Консультаційно-інформаційний центр

На кафедрі АЕМС-ЕП з 01.07.2019 починає працювати центр з питань вступу абітурієнтів на спеціальність "141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка", освітню програму (спеціалізацію) "Електромеханічні системи автоматизації, електропривод та електромобільність". Також працює гаряча лінія.
Детальніше - за посиланням.