ОСОБЛИВОСТІ РЕГУЛЮВАННЯ КУТА УСТАНОВКИ ЛОПАТІВ СИСТЕМИ АВТОМАТИЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ВІТРО- ЕНЕРГЕТИЧНОЇ УСТАНОВКИ Бондаренко М.М., доцент, ктн., Луців-Шумський О.Ю., студент

ОСОБЛИВОСТІ РЕГУЛЮВАННЯ КУТА УСТАНОВКИ ЛОПАТІВ СИСТЕМИ АВТОМАТИЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ВІТРОЕНЕРГЕТИЧНОЇ УСТАНОВКИ Бондаренко М.М., доцент, ктн., Луців-Шумський О.Ю., студент

В нинішній час актуальним є питання використання вітроустановок для виробництва електроенергії. Широко використовуються вітроустановки з горизонтальною віссю вітроколеса.

Основною вимогою при виборі кута регулювання лопатів електромеханічної системи вітроустановки є стійкість та швидкодія в перехідних процесах. При цьому в якості вихідної координати, як звичайно, розглядається кутова швидкість вітроколеса установки.

ОСОБЛИВОСТІ РЕГУЛЮВАННЯ КУТУ УСТАНОВКИ ЛОПАТІВ СИСТЕМИ АВТОМАТИЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ВІТРО- ЕНЕРГЕТИЧНОЇ УСТАНОВКИ Бондаренко М.М., доцент, ктн., Луців-Шумський О.Ю., студент (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.