МОДЕЛЮВАННЯ АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДА Чеботарьов А.В., студент

МОДЕЛЮВАННЯ АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДА

МОДЕЛЮВАННЯ АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРОПРИВОДА Чеботарьов А.В., студент

Математичне моделювання є важливим етапом дослідження електромеханічних систем та електропривода, широкі можливості якому надає програма “Simulink”. Додатковий бібліотечний блок “SimPowerSystems”, до складу якого входять моделі електродвигунів, джерел живлення та інших електротехнічних елементів, забезпечує проведення імітаційного моделювання.

Метою роботи є порівняння результатів моделювання режимів роботи асинхронного електропривода, проведеного на основі двох моделей – блоку “SimPowerSystems” (SPS-модель) та структурної схеми з елементів звичайної бібліотеки “Simulink” (S-модель).

Дослідження здійснювалося для режиму пуску в холосту та накидання навантаження електропривода з асинхронним двигуном типу 4A132S4Y3, двофазна модель якого представлена в нерухомих координатах статора.

МОДЕЛЮВАННЯ АСИНХРОННОГО ЕЛЕКТРО-ПРИВОДА Чеботарьов А.В., студент (pdf)

2018/2019 навчального року

Отримують стипендію: 74,
з них підвищену: 14.

Звертаємось за допомогою у лікуванні студента 5 курсу групи ЕП-81 Філіппенко М. В., який після важкої травми з 01.02.2019 знаходиться в реанімаційному відділенні «Інституту патології хребта та суглобів» у Харкові, і потребує проведення операції вартістю біля 100 000 грн.
Для надання допомоги відкрито рахунок: карта ПриватБанку 5168 7554 3672 4898, отримувач: Філіппенко Наталія Аркадіївна, мати студента.